Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
07.06.2022

Daj się poznać Poznaniowi!

Plakatowanie miasta to skuteczna forma promocji. Przekonali się o tym mieszkańcy Poznania. Reklama zewnętrzna wyróżnia się na tle miejskiego krajobrazu oraz przykuwa uwagę przechodniów. Pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i skutecznie zainteresować ich oferowanymi produktami lub usługami. Plakat od lat cieszy się niegasnącą popularnością ze względu na swoją uniwersalność, niskie koszty produkcji oraz efektowny sposób przekazu. Jak zaprezentować się stolicy Wielkopolski? Sprawdź już teraz!

Plakatowanie w Poznaniu – dlaczego warto?

Jedną z największych zalet tej formy promocji jest ogólnodostępność. Przekaz reklamowy, płynący z plakatu, dociera do niemal każdego zakątka miasta. Kolportaż odbywa się wyłącznie w dozwolonych miejscach, takich jak:

  • słupy i tablice ogłoszeniowe,
  • billboardy i wiaty przystankowe,
  • witryny sklepowe i klatki schodowe,
  • puby, restauracje, kluby,
  • kliniki medyczne, przychodnie,
  • urzędy, szkoły, akademiki, uczelnie wyższe.

W AK Media dbamy o nienaganny stan i czystość plakatów. Podczas akcji dystrybucyjnej codziennie monitorujemy i uzupełniamy materiały promocyjne. Wymieniamy także uszkodzone egzemplarze. Nasi klienci otrzymują raporty fotograficzne z przeprowadzonego kolportażu.

Pomagamy naszym zleceniodawcom stworzyć plakat idealny, który pozytywnie wpłynie na postrzeganie danej firmy. Zbuduje wizerunek marki godnej zaufania, idącej z duchem czasu i wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom konsumentów.

Na czym polega plakatowanie w Poznaniu?

Wieszamy plakaty każdego formatu, a w tym zrywki reklamowe. Dbamy o estetyczną, a jednocześnie wyrazistą oprawę graficzną. Tworzymy interesujący przekaz, który dopasowany jest do określonej grupy docelowej. Nasze usługi cieszą się nie tylko ogromną popularnością, ale także skutecznością. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Klienci AK Media korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie plakatowania dużych miast. Z nami Twoja firma ma realną szansę zaistnieć w Poznaniu! Już dziś zapraszamy do kontaktu.