Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
07.06.2022

Daj się poznać Lublinowi!

Czy plakat to skuteczna forma reklamy? Z pewnością wielu przedsiębiorców zadaje sobie to pytanie. Jest to znany od lat, niezawodny sposób na zaistnienie na lokalnym rynku. Dociera do masowego odbiorcy. Prezentuje jasny, prosty i czytelny przekaz. Krótkie oraz chwytliwe hasło reklamowe nie przytłacza nadmiarem treści, lecz na długo zapada w pamięć. Zachęca do skorzystania z oferty, zwiększając rozpoznawalność marki. Sprawdź, dlaczego plakatowanie w Lublinie to strzał w dziesiątkę!

Plakatowanie w Lublinie

W AK Media dokładamy wszelkich starań, aby akcja promocyjna plakatowania w Lublinie przyniosła pożądane efekty. Dbamy o atrakcyjną wizualnie oprawę graficzną oraz treść dopasowaną do konkretnej grupy docelowej. Przekaz ma prowokować przechodniów do zatrzymania się i zapoznania z zawartością plakatu. Wspieramy naszych klientów w realizacji skutecznej strategii marketingowej. Kolportaż odbywa się wyłącznie w dozwolonych miejscach. Regularnie kontrolujemy obszar objęty akcją dystrybucyjną, podejmując niezbędne działania naprawcze lub uzupełniające. Wymieniamy egzemplarze, które uległy pobrudzeniu, zerwaniu lub zniszczeniu. Przesyłamy naszym klientom gotowe raporty fotograficzne, ukazujące przebieg działań i efekt końcowy.

Plakatujemy: tablice i słupy ogłoszeniowe, wiaty przystankowe, witryny sklepowe oraz klatki schodowe. Materiały promocyjne trafiają również do ośrodków medycznych, urzędów, uczelni oraz instytucji kulturalnych. Wieszamy plakaty dowolnego formatu.

Chcesz zaistnieć w Lublinie? Z AK Media to możliwe!

Plakatowanie odbywa się w miejscach o dużym natężeniu ruchu tak, aby zwiększyć Twoją szansę na dotarcie do możliwie najszerszej grupy potencjalnych klientów. Gwarantujemy stały monitoring oraz nienaganny stan materiałów reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kolportażu, dlatego pomagamy stworzyć plakat, który angażuje przechodniów w odbiór przekazu oraz skutecznie zwiększa rozpoznawalność marki. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zachęcamy do współpracy.