Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
21.03.2022

Plakatowanie w XXI wieku nadal skuteczne!

Na przestrzeni dekad plakatowanie nie straciło na sile. Wręcz przeciwnie - skuteczność tej formy reklamy wciąż doceniają przedsiębiorcy na całym świecie. AK Media Dystrybucja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu, oferując profesjonalne wsparcie w zakresie promocji Twojej firmy. Działamy na terenie całego kraju. Zespół naszych doświadczonych ekspertów pomoże Ci dotrzeć do szerokiego grona klientów, zwiększając rozpoznawalność marki.

Skuteczne plakatowanie? Z AK Media Dystrybucja to możliwe!

Tworzymy plakaty, które prowokują przechodniów do zatrzymania się i zapoznania z ich zawartością. Dbamy o wyrazistą oprawę graficzną oraz interesujący przekaz – dopasowany do Twojej grupy docelowej. Akcja promocyjna odbywa się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, zwłaszcza w centrach miast oraz na terenie skupisk osiedli mieszkaniowych. Plakaty wieszamy na:

  • słupach i tablicach ogłoszeniowych,
  • specjalnych gablotach
  • wiatach przystankowych
  • tablicach na klatkach schodowych
  • tablicach w przedszkolach, szkołach, uczelniach wyższych i akademikach
  • tablicach w szpitalach, aptekach, przychodniach
  • dyktach (tak jak na wybory)

Strategia reklamowa może również obejmować szkoły, uczelnie, restauracje, placówki medyczne, urzędy i wiele innych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Monitorujemy obszar, na którym prowadzimy akcję plakatowania. Dbamy o czystość i stan techniczny materiałów promocyjnych, podejmując niezbędne działania naprawcze i uzupełniające.

AK Media Dystrybucja – sprawdzona Agencja Reklamowa

Nasi klienci zapoznają się z przebiegiem oraz efektem końcowym dystrybucji plakatów dzięki raportom, które wysyłamy w formie fotografii. Nasze działania poparte są badaniami rynku. To na ich podstawie wybieramy miejsca, które odwiedzają przedstawiciele Twojej grupy docelowej. Jeżeli to konieczne, uzyskujemy zgodę administratora lub zarządcy budynku.

Plakatowanie skutecznie kreuje pozytywny wizerunek marki w odbiorze klientów. Zachęca konsumentów do skorzystania właśnie z Twojej oferty. Zwiększa rozpoznawalność firmy w środowisku lokalnym oraz ogólnokrajowym. AK Media Dystrybucja plakatuje w całej Polsce. Zajmujemy się również drukiem plakatów. Już dziś skorzystaj ze skutecznej formy promocji – zapraszamy do współpracy.