Agencja Reklamowa AK Media Dystrybucja       marketing@akmedia.pl       lockPanel pracownika
21.03.2022

Co zyskujesz zlecając plakatowanie miasta?

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz sprawdzonego sposobu na promocję swojej marki? W gąszczu coraz nowszych, bardziej innowacyjnych i ryzykownych pomysłów łatwo można się zagubić, a czasem nawet stracić dużą sumę pieniędzy. Dlatego AK Media Dystrybucja poleca wciąż popularne i niezwykle efektywne narzędzie marketingowe, jakim jest plakatowanie miasta i wsi. Docieramy do możliwie najszerszej grupy potencjalnych klientów w wielkich i małych miastach jak również wsiach. Umieszczamy materiały reklamowe w widocznych, tłumnie odwiedzanych miejscach. Skutecznie przyciągamy uwagę przedstawicieli Twojej grupy docelowej.

AK Media Dystrybucja – plakatujemy miasta i wsie w całej Polsce

Każdą akcję promocyjną poprzedzamy profesjonalnym badaniem rynku. Nasze działania skrupulatnie planujemy oraz organizujemy. Plakaty umieszczamy wyłącznie w miejscach dozwolonych – za zgodą administratora budynku lub zarządcy obiektu. Dzięki temu masz pewność, że materiały reklamowe nie zostaną uszkodzone i zerwane.

Wieszamy plakaty dowolnego formatu, jak również zrywki reklamowe. Ty otrzymujesz szczegółowe raporty w postaci fotografii. Przebieg prac, efekt końcowy oraz wyniki akcji prześlemy Ci drogą mailową. Co więcej, codziennie dbamy o utrzymanie plakatowanych miejsc w nienagannym stanie, wymieniając uszkodzone lub zabrudzone egzemplarze plakatów.

W jakich miejscach plakatujemy?

  • Słupy i tablice ogłoszeniowe.
  • Dykty (plakatowanie wyborcze).
  • Szkoły, uczelnie, akademiki, przedszkola.
  • Restauracje, urzędy, placówki medyczne, szpitale, kliniki, kluby, puby.
  • Wiaty przystankowe.
  • Tablice w klatkach schodowych (bloki, wieżowce).
  • Wildposting.

Plakatowanie miasta – dlaczego warto?

Wiemy, że plakatowanie należy do jednej z najstarszych i najbardziej skutecznych form promocji firmy. Buduje pozytywny wizerunek marki oraz zwiększa jej rozpoznawalność na wciąż zmieniającym się rynku. Utrwala się w świadomości konsumentów, dzięki czemu chętniej skorzystają z oferty Twojej firmy. Wpływa więc na realne zwiększenie zysku przedsiębiorstwa. W AK Media Dystrybucja zapewniamy indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Już dziś zapraszamy do kontaktu.